WorldFutboll

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » WorldFutboll » Клубная жизнь » Гномы. И кастрюли


Гномы. И кастрюли

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Рейтинг на imdb говорит сам за себя - 9.4 и 9.7 первая и вторая серия. Это просто нельзя не посмотреть.

0

2

Когда я в 2016 году, 25 апреля, был в Припяти, Чернобыле, возле АЭС, то было какое-то странное притяжение, как будто здесь спрятано что-то очень дорогое и ценное. Наверно, до сих пор там осталось в воздухе непонимание, страх, весь тот ужас, что был в те дни. Когда стоял возле памятника погибшим пожарникам - не было никаких особых чувств. Сейчас же, если бы поехал, с пониманием всего этого... то, наверное, были бы совсем другие чувства...

0

3

Все, закончился ИП, все что можно оказалось под Старками. Джон Сноу будущий КН, но это неточно.. Возможно у Мартина будет другой финал, даже скорее всего, но этот старый пердун никак не допишет "Ветра зимы" а это даже не последняя книга, "Мечту о весне" он даже не начинал, учитывая скорость с которой он пишет будет это лет через 10-15, кто кроме него будет читать те тысячи страниц...

0

4

Як на мене, одна з найгірших серій ГП, які я бачив. Жодної інтриги, багато води, Беньов і Вайс поганенькі режисери.

На жаль, фінал злили повністю. Як на мене, краще б закінчили серіал третьою серією.

0

5

Чекав гіршого фіналу. Як казали в мультфільмі: "Ладно, и так сойдёт". Закінчили і добре.

0

6

Кінцівка-суцільне гівно,була підозра,що Бран-барабан такі станєт тіпа блатним,не зрозуміло,якого той хє.р снєжок попхався знову за стіну,там окромя корєшей нікого нема.Єдине,що доставило-це то,що шльондру кончілі,ібо бєсіла вже не на жарт,с.ука драна.

П.С.Тільки Чорнобиль,тільки форева!

0

7

Чорнобиль, 3-я серія - жах продовжується...

0

8

Після того як трохи зтухли палаючі пукани, пропоную огляд від Ель Гато:

0

9

Він взагалі-то завжди критикує занадто. Але в цьому випадку я з ним згідний на всі 100%.

0

10

Серіал "Чорнобиль" став найрейтинговішим серіалом всіх часів, значно обігнавши "Гру престолів"

Історичний міні-серіал серіал "Чорнобиль" від телеканалу HBO, який описує Чорнобильську катастрофу в Україні, став найрейтинговішим телевізійним серіалом найбільшої у світі бази даних про кінематограф IMDb в історії, повідомляє Forbes.

"Чорнобиль" екранізує "справжню історію однієї з найгірших техногенних катастроф в історії і розповідає про хоробрих чоловіків і жінок, які пожертвували собою, щоб врятувати Європу від неймовірної катастрофи". Міні-серіал зосереджений на масштабі катастрофи на атомній станції, яка відбулася в Україні у квітні 1986 року, розкриваючи, як і чому це сталося, і розповідаючи історії героїв, які боролися і загинули.

Десять найкращих серіалів всіх часів за даними сайту на даний момент виглядають наступним чином:

"Чорнобиль" (9,7 - 52 000 голосів)

"Планета Земля II" (9,5 - 71 000 голосів)

"Брати зі зброї" (9,5 - 317 000 голосів)

"Планета Земля" (9.4 - 147.000 голосів)

"Мені погано" (9.4 - 1 200 000 голосів)

"Гра престолів" (9,4 - 1 500 000 голосів)

"Наша Планета" (9.4 - 10 000 голосів)

"Прослушка" (9.3 - 244 000 голосів)

"Космос" (9,3 - 95 000 голосів)

"Блакитна планета" (9,3 - 19 000 голосів)

У двадцятку найкращих також увійшли "Рик і Морті", "Сопрано", "Аватар", "Останній маг" і "Шерлок". У топ-50 можна зустріти "Світлячок", "Чорне дзеркало", "Сайнфелд", "Друзі" тощо.

Всього в списку найкращих серіалів всіх часів - 250 картин.

0

11

Профессор Легасов объясняет ликвидаторам, что радиация это даже полезно.(c)

0

12

У серіалі «Чорнобиль» від американського телеканалу HBO помітили схожість з монологом із п'єси українського драматурга Павла Ар'є «На початку та наприкінці часів».

Сам Ар'є у коментарях зазначив, що впізнав на початку 4-ї серії серіалу монолог баби Прісі зі своєї п'єси.

Згодом додав, що не знає, як пояснити свій стан.(c)

0


Вы здесь » WorldFutboll » Клубная жизнь » Гномы. И кастрюли


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно